FLAMENKO KANVAS TABLO, SAAT, T-SHIRT!!!

Tasarımlarımı ,

http://www.kalistom.com/MELISIN-FLAMENKO-DUKKANI,LA_12548-2.html#labels=12548-2 adresinden satın alabilirsiniz. Çok yakında yeni ürün grupları eklenecektir!!!

 

T-SHIRT TASARIMLARI

T-Shirt’ler en iyi kalite Belcoro® marka pamuk iplik ile üretilmiştir. %100 pamuk dokuma sayesinde yumuşak dokunuş ve canlı renklerde baskı imkanı sağlamakta olan t-shirtler 60 sıcaklıkta yıkanmaya dayanıklıdır. Tüm tekstil ürünlerimiz Dünyaca ünlü Fruit of the Loom® markalıdır.

KANVAS TABLO

Kanvas Tablolar 400gr kalınlığında %100 pamuk astarlı sanatsal tuval bezi üzerine giclee sistemi ile basılmaktadır. Baskı sonrası özel vernik kaplama yapılan tuval baskı 3cm kalınlıkta kurutulmuş ahşap şase üzerine gerilir. Kenarlarda baskı devam eder bu sayede şık ve modern bir görünüm sağlanır. Kanvas tablolarımız kaliteden ödün vermeyen PlusCanvas ® markalıdır.

DUVAR SAATİ

30cm çapında bombeli cam Duvar Saatleri, canlı renkler ve yüksek çözünürlüklü baskısı sayesinde duvarda şık ve dekoratif bir görüntü sağlar. Kadran, akrep ve yelkovan rengini kolayca seçerek en uygun kombinasyonu kendiniz yaratabilirsiniz.

ÇERÇEVELİ TABLO TASARIMLARI

Çerçeveli Tablolar 3cm kalınlığında istenilen renkte mat çerçeve, 2mm kalınlıkta akrilik kırılmayan cam ve Art Print baskı ile üretilir. Art Print baskılarda kenarlardaki 5’er cm beyaz fon sayesinde doğal paspartu görünümü sağlanır. Askı aparatı çerçeveye monte edilmiş şekilde ve çiviler pakette gelir.